Nasz brat w Chrystusie, którego w 2012 r. objęliśmy Projektem Edukacyjnym uzyskał tytuł licencjata na uniwersytecie w Kiszyniowie o wdzięcznej nazwie: "Universitatea de Stat de Educație Fizică și Sport" czyli odpowiedniku polskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Stało się to już 07. czerwca 2017, ale z ogłoszeniem tego wspaniałego wydarzenia poczekałem, aż w rękach Denisa znajdzie się dyplom. To wspólny sukces, przede wszystkim Denisa, ale również wszystkich osób zaangażowanych finansowo i modlitewnie w jego edukację! Dlatego serdecznie i pięknie dziękuję każdemu z Was, kto przyłożył i wciąż przykłada swoją rękę do tego projektu! Teraz razem możemy cieszyć się z tego sukcesu i wielbić Boga! Denis obecnie jest nauczycielem W-F w jego rodzinnej miejscowości Vatra (ok. 5 km od Kiszyniowa) i w październiku rozpoczyna dwuletnie studia magisterskie. Panu Bogu niech płynie wszelka chwała i niech Jego imię będzie uwielbione!

Kilka lat temu nakręciliśmy z Denisem krótki filmik, przybliżający jego studia. Zapraszam do jego obejrzenia, a przede wszystkim do modlitwy i... dalszego wspierania Projektu Edukacyjnego w Mołdawii!

Filmik z Denisem sprzed 3 lat: https://www.youtube.com/watch?v=eYyvSdUqT2E&feature=youtu.be

A na stronie: http://www.mpd.org.pl/edu/ możecie śledzić wszystko to, co związane jest z naszym Projektem Edukacyjnym.

deniszdyplomemlicencjatalipiec2017_small.jpg zdenisemprzeddomemmisyjnymmetanoialipiec2017_small.jpg zdenisemprzeddomemmisyjnymmetanoialipiec20172_small.jpg zdenisemprzeddomemmisyjnymmetanoialipiec20173_small.jpg

Photo album created with Web Album Generator