KLUB DOBREJ NOWINY
ZOBACZ WIĘCEJ!
| ZOBACZ JAK DZIAŁA KDN  

Wcześniej Klub Gier Planszowych


Od października 2014 roku działa KLUB DOBREJ NOWINY! Spotkania odbywają się w naszym Domu Misyjnym 'Metanoia' w Mołdawii. Wcześniej, przez ponad rok, prowadziliśmy w tym miejscu Klub Gier Planszowych. 

Dzięki zaangażowaniu nowych osób mogliśmy znacznie rozwinąć działalność i powiększyć ofertę skierowaną teraz już nie tylko do dzieci, ale i młodzieży! Nowe formy pracy oraz znacznie szersza formuła wymagały nowej nazwy, która lepiej oddałaby charakter Klubu. I tak powstał Klub Dobrej Nowiny, czyli KDN!

Obecnie codziennie dzieci i młodzież znajdują dla siebie coś ciekawego. Nauka gry na gitarze, studium Biblii, robótki ręczne, śpiew, konkursy, filmy, modlitwa - to wszystko sprawia, że chętnie przychodzą! Powstają nowe przyjaźnie, rodzą się fajne pomysły, kształtuje się nowe pokolenie! 

Osią wszelkich poczynań jest oczywiście DOBRA NOWINA o Jezusie Chrystusie i Królestwie Bożym! Nade wszystko chcemy dzielić się przemieniającą mocą Bożej miłości! Jemu niech płynie chwała!

POTRZEBNA POMOC! Być może Pan Bóg porusza Twoje serce, aby włączyć się do tego dzieła? Jeśli tak jest, będziemy ogromnie wdzięczni za Twoje wsparcie! 

W tej chwili największe potrzeby to:

1/ Modlitwa.
2/ Materiały do prac plastycznych.
3/ Finanse.

Jeśli zdecydujesz się w jakikolwiek sposób pomóc, prosimy o kontakt! (Możesz użyć formularza poniżej). Wszelkie finansowe dary na rozwój Klubu Gier Planszowych, można wpłacać na podane konto Misji Przyjaciół Dzieci, koniecznie z dopiskiem: "KDN"

  • Misja Przyjaciół Dzieci
    45 2130 0004 2001 0270 2629 0001

Serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc! Czy to nie piękne, że razem możemy służyć naszemu Zbawicielowi i nieść Boże błogosławieństwo do innych narodów!?


Zachęcamy do kontaktu z nami! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. 
W tym celu możesz zadzwonić: +48 604 469 264 lub wypełnić i przesłać do nas poniższy formularz. Dziękujemy!

Nazwisko: 
 
Imię:

E-mail:

Telefon:
 
 
Uwagi: 


UWAGA! Zanim wyślesz, SPRAWDŹ 
poprawność wpisanych danych!

 


Ewangelia jest dla dzieci  
Świadectwo! | Księga Gości

GALERIA | KONTAKT!

English

Misja Przyjaciół Dzieci

Skr. poczt. 10, 62-801 Kalisz 11
Tel. +48 604 469 264
numer konta:
45 2130 0004 2001 0270 2629 0001

Przyjaciel zawsze
okazuje miłość,
rodzi się bratem
w niedoli.

Przyp. 17, 17


Idźmy do dzieci razem!