Regionalna Konferencja Misyjna w Skoczowie
ZOBACZ WIĘCEJ!

WIĘCEJ ZDJĘĆ | 

ZOBACZ WIĘCEJ!

ZOBACZ WIĘCEJ!

ZOBACZ WIĘCEJ!

ZOBACZ WIĘCEJ!

WIĘCEJ ZDJĘĆ |

Marzec 2016  

Posłuchaj:  
 01:29  

To była pierwsza z sześciu zaplanowanych konferencji. 
W sobotę, 05. marca 2016 roku, miałem przywilej spotkać się w Skoczowie z siostrami i braćmi zainteresowanymi tematem misji. 

Tak się złożyło, że jeszcze następnego dnia w niedzielę, mogłem podzielić się naszą służbą misyjną w Mołdawii, na nabożeństwie w Ustroniu. 

Oba spotkania były bardzo udane! Dzięki Bożej łasce odświeżyłem stare przyjaźnie, poznałem wiele nowych osób, a przede wszystkim doświadczyliśmy atmosfery Bożego działania i wspólnej zachęty do niesienia Ewangelii! 

Dużym zainteresowaniem cieszyła się wystawa zdjęć o Mołdawii. Także miód wyprodukowany przez mołdawskie, pracowite pszczółki, znalazł grono nabywców. Zakup miodu jest formą wsparcia naszej Misji, a także mieszkającej w Mołdawii chrześcijańskiej rodziny, od której go pozyskaliśmy. 

Chciałbym pięknie podziękować pastorowi Maciejowi Wilkoszowi oraz zborowi "Wspólnota Ewangelii" za pomoc w zorganizowaniu tego wydarzenia i wspaniałe przygotowanie sali, a także poczęstunku! Jesteście dla mnie wzorem współpracy i przykładem miłości!

Przede wszystkim jestem ogromnie wdzięczny Panu Bogu za te dwa intensywne, ale jakże owocne dni i tylko Jemu niech płynie wszelka chwała!

Wojciech Borys
dyrektor Misji Przyjaciół Dzieci

PS. Bardzo cenimy zaangażowanie wszystkich osób wspierających służbę MPD! Wdzięczni Bogu za każdą pomocną dłoń, wciąż szukamy współpracowników! 

Serdecznie zachęcam do rozważenia możliwości wsparcia służby Misji Przyjaciół Dzieci!


Ewangelia jest dla dzieci  
Świadectwo! | Księga Gości

GALERIA | KONTAKT!

English

Misja Przyjaciół Dzieci

Skr. poczt. 10, 62-801 Kalisz 11
Tel. +48 604 469 264
numer konta:
45 2130 0004 2001 0270 2629 0001

Przyjaciel zawsze
okazuje miłość,
rodzi się bratem
w niedoli.

Przyp. 17, 17


Idźmy do dzieci razem!