Regionalna Konferencja Misyjna w Ostródzie
WIĘCEJ ZDJĘĆ!

WIĘCEJ ZDJĘĆ | 

WIĘCEJ ZDJĘĆ!

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ!

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ!

WIĘCEJ ZDJĘĆ |

Kwiecień 2016  

Posłuchaj:  
 01:14  

Niezwykły przywilej spotkał mnie w sobotę, 09. kwietnia 2016 r. w Ostródzie! Właśnie na ten dzień zaplanowałem Regionalną Konferencję Misyjną, która odbyła się w budynku zboru Kościoła Chrystusowego. Spotkanie przygotowywaliśmy wspólnie z pastorem Zbyszkiem Chojnackim, któremu pięknie dziękuję za przyjacielskie przyjęcie, wspaniałomyślną pomoc i pełną gotowość służenia wszelkimi darami i dobrami! 

Wydarzenie to było oczywiście okazją do przyjrzenia się bliżej sprawom misji i wspólnego zastanowienia się nad priorytetami w naszym życiu. Rozmawialiśmy również o tym, jak fenomenalnym pomysłem Pana Boga jest możliwość współpracy, przede wszystkim z Nim, ale także z innymi, Bożymi ludźmi. 

Dużym powodzeniem cieszyła się wystawa zdjęć o Mołdawii oraz sprzedaż mołdawskiego miodu. Wierzę, że w czasie tego spotkania Duch Święty przemawiał do naszych serc i inspirował, podpowiadał, zachęcał, przekonywał o grzechu, sądzie i sprawiedliwości. Jednym słowem był to pożytecznie spędzony czas, na Bożą chwałę!

Wojciech Borys
dyrektor Misji Przyjaciół Dzieci

PS. Bardzo cenimy zaangażowanie wszystkich osób wspierających służbę MPD! Wdzięczni Bogu za każdą pomocną dłoń, wciąż szukamy współpracowników! 

Serdecznie zachęcam do rozważenia możliwości wsparcia służby Misji Przyjaciół Dzieci!


Ewangelia jest dla dzieci  
Świadectwo! | Księga Gości

GALERIA | KONTAKT!

English

Misja Przyjaciół Dzieci

Skr. poczt. 10, 62-801 Kalisz 11
Tel. +48 604 469 264
numer konta:
45 2130 0004 2001 0270 2629 0001

Przyjaciel zawsze
okazuje miłość,
rodzi się bratem
w niedoli.

Przyp. 17, 17


Idźmy do dzieci razem!