Regionalna Konferencja Misyjna w Gnieźnie
WIĘCEJ ZDJĘĆ!

WIĘCEJ ZDJĘĆ | 

WIĘCEJ ZDJĘC!

WIĘCEJ ZDJĘĆ!

WIĘCEJ ZDJĘĆ!

WIĘCEJ ZDJĘĆ!

WIĘCEJ ZDJĘĆ |

Kwiecień 2016  

Posłuchaj:  
 01:52  

To było już czwarte spotkanie z sześciu zaplanowanych konferencji. W Gnieźnie, pierwszej stolicy Polski, w sobotnie popołudnie, 16. kwietnia 2016 r. wspólnie odkrywaliśmy moc Bożego synergizmu wynikającą ze współpracy. Głównie chrześcijan ze sobą nawzajem, ale przede wszystkim z Wszechmogącym, Żywym Bogiem. Rezultaty takiego współdziałania przekraczają granice wyobraźni i to właśnie one sprawiają, że pojawia się tyle cudownych świadectw Bożego działania.

Powodzeniem cieszyła się sprzedaż mołdawskiego miodu oraz książek Piotra Syski „Od pasji do działania”. Także wystawa zdjęć o Mołdawii, małym kraju który potrzebuje naszych wielkich serc, zainteresowała uczestników konferencji i była powodem ciekawych rozmów.

Tym razem pojechała ze mną także moja żona. Naszym przywilejem była niedzielna usługa na nabożeństwie. Kasia poprowadziła szkółkę niedzielną z dziećmi, a kazanie poświęciłem zachęcie do czytania i studiowania Pisma Świętego. Jasne, że nie przepuściłem okazji, aby zaprezentować naszą służbę w Mołdawii. Zrobiłem to za pomocą krótkiego filmiku.

Razem z Kasią mogliśmy korzystać z gościnnych progów naszych przyjaciół, którym serdecznie dziękujemy! Szczególnie pastorowi Jakubowi Sawie za życzliwe udostępnienie budynku i przygotowanie organizacyjne. Przyjaźń i pomoc jakiej doświadczamy od Was, dodaje skrzydeł! Niech Pan Bóg wciąż Was we wszystkim prowadzi i tylko Jemu niech płynie chwała!

Wojciech Borys
dyrektor Misji Przyjaciół Dzieci

PS. Bardzo cenimy zaangażowanie wszystkich osób wspierających służbę MPD! Wdzięczni Bogu za każdą pomocną dłoń, wciąż szukamy współpracowników! 

Serdecznie zachęcam do rozważenia możliwości wsparcia służby Misji Przyjaciół Dzieci!


Ewangelia jest dla dzieci  
Świadectwo! | Księga Gości

GALERIA | KONTAKT!

English

Misja Przyjaciół Dzieci

Skr. poczt. 10, 62-801 Kalisz 11
Tel. +48 604 469 264
numer konta:
45 2130 0004 2001 0270 2629 0001

Przyjaciel zawsze
okazuje miłość,
rodzi się bratem
w niedoli.

Przyp. 17, 17


Idźmy do dzieci razem!