Regionalna Konferencja Misyjna w Gdyni
WIĘCEJ ZDJĘĆ!

WIĘCEJ ZDJĘĆ | 

WIĘCEJ ZDJĘĆ!

WIĘCEJ ZDJĘĆ!

WIĘCEJ ZDJĘĆ!

WIĘCEJ ZDJĘĆ!
WIĘCEJ ZDJĘĆ |

Maj 2016  

Posłuchaj:  
 01:49  

Maj 2016 | Na Regionalną Konferencję Misyjną do Gdyni pojechałem razem z Kasią, moją umiłowaną żoną. Oboje jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Bogu za możliwość wspólnego wyjazdu i usługiwania! Cieszyliśmy się również mogąc spotkać się z gronem znajomych nam już osób, a także poznać nowe. 

Przez prawie cztery godziny rozmawialiśmy o Bożym synergizmie, który przynosi wspaniałe owoce! Jest nieodzowny na misyjnym szlaku, a właściwie stanowi istotę życia chrześcijańskiego. Poza tym było sporo pytań o specyfikę misyjnego życia i pracy, a również dyskusji oraz poszukiwania konkretnych i praktycznych sposobów wspierania misjonarzy i misyjnych dzieł. Trzeba przyznać, że pomysłów nie brakowało! 

Spotkanie było również okazją do sprzedaży niezwykłej na polskim rynku książki Piotra Syski pt. „Od pasji do działania” oraz mołdawskiego miodu. Oba produkty cieszyły się powodzeniem. Ogromnie cieszyliśmy się z licznych rozmów i usłyszanych świadectw Bożego działania! Na pewno było to wydarzenie, przez które wiele otrzymaliśmy i które ubogaciło nasze serca! 

Pięknie dziękuję siostrom i braciom z Kościoła Zielonoświątkowego „Eklezja” w Gdyni za ciepłe i przyjazne przyjęcie i całą pracę związaną z przygotowaniem i zorganizowaniem tego spotkania. Serdecznie dziękuję pastorowi Michałowi Hałasowi za koordynację całego przedsięwzięcia. To zawsze przywilej i radość współpracować z Wami! Niech Bóg Was błogosławi i tylko Jemu niech płynie chwała!

Wojciech Borys
dyrektor Misji Przyjaciół Dzieci

PS. Bardzo cenimy zaangażowanie wszystkich osób wspierających służbę MPD! Wdzięczni Bogu za każdą pomocną dłoń, wciąż szukamy współpracowników! 

Serdecznie zachęcam do rozważenia możliwości wsparcia służby Misji Przyjaciół Dzieci!


Ewangelia jest dla dzieci  
Świadectwo! | Księga Gości

GALERIA | KONTAKT!

English

Misja Przyjaciół Dzieci

Skr. poczt. 10, 62-801 Kalisz 11
Tel. +48 604 469 264
numer konta:
45 2130 0004 2001 0270 2629 0001

Przyjaciel zawsze
okazuje miłość,
rodzi się bratem
w niedoli.

Przyp. 17, 17


Idźmy do dzieci razem!