Już po raz kolejny miałem przywilej spotkać się 15.11.2013 r. z uczniami Gimnazjum im. Jana Pawła II w Polkowicach! Mój przyjazd był możliwy dzięki zaproszeniu i wielkiemu zaangażowaniu naszej siostry w Chrystusie, jednej z nauczycielek szkoły, Doroty.

W ciągu pięciu spotkań, około 250 młodych ludzi mogło usłyszeć o pracy misyjnej i potrzebach z nią związanych oraz zobaczyć na konkretnym przykładzie na czym ona polega. Przede wszystkim jednak cieszę się, że w opowieść o misji udało mi się wpleść prawdy Ewangelii!

Od uczniów otrzymałem dwa worki pełne materiałów szkolnych i biurowych, które przekażę dzieciom w Mołdawii oraz finanse! To się dopiero nazywa kształcenie młodzieży! Wdzięczny ludziom, Bogu za wszystko oddaję chwałę i zapraszam do obejrzenia zdjęć!

prezentacjaomoldawiiwpolkowicach_small.jpg prezentacjaomoldawiiwpolkowicach2_small.jpg prezentacjaomoldawiiwpolkowicach3_small.jpg prezentacjaomoldawiiwpolkowicach4_small.jpg
prezentacjaomoldawiiwpolkowicach5_small.jpg prezentacjaomoldawiiwpolkowicach6_small.jpg prezentacjaomoldawiiwpolkowicach7_small.jpg prezentacjaomoldawiiwpolkowicach8_small.jpg
Page:[1] [2]

Photo album created with Web Album Generator