W listopadzie 2011 r. po tygodniu naprawdę wytężonej pracy, zakończyliśmy pierwszy etap remontu Domu Misyjnego 'Metanoia'. To wspólne dzieło braci z Polski i Mołdawii. Ogromnie cieszę się nie tylko z wykonanej pracy, ale również ze wspaniałej atmosfery oraz Bożych relacji, jakie panowały w czasie tego wyczerpującego fizycznie tygodnia.

Udało się położyć nową instalację elektryczną, postawić ściany łazienek, wyprowadzić rury kanalizacyjne, wodociągowe i grzewcze, wymienić okna i drzwi wejściowe, ułożyć podłogi w dwóch pomieszczeniach i sporo innych rzeczy. Pozostało jednak jeszcze wiele do zrobienia. Potrzeba między innymi dokończyć łazienki i podłączyć armaturę, położyć płytki w łazienkach i głównym wejściu, zreperować ściany w trzech pokojach, oraz zrobić kuchnię. Wszystko to dotyczy górnej kondygnacji. Drugim etapem remontu będzie gruntowny remont dolnej części, gdzie będą znajdować się dwa pokoje, łazienka, duża kuchnia oraz magazyn materiałów.

Uprzejmie zachęcam do rozważenia możliwości finansowego wsparcia tego remontu oraz służby jaką prowadzimy w Mołdawii. Pieniądze są najodpowiedniejszą formą pomocy, ze względu na trudności w przewożeniu materiałów na granicach. Dlatego wszystko kupujemy na miejscu, po cenach zbliżonych do tych obowiązujących w Polsce.

Pięknie dziękuje za każdą modlitwę i pomoc finansową! Nade wszystko wdzięczny jestem Panu Bogu, który prowadzi nas, chroni i zaopatruje! Jemu niech płynie chwała i cześć! Wojciech Borys, dyrektor Misji Przyjaciół Dzieci.

naszmiedzynarodowyzespl_small.jpg moldawscybohaterowiepetru_small.jpg moldawscybohaterowieevgenii_small.jpg moldawscybohaterowiekola_small.jpg
moldawscybohaterowietania_small.jpg zaczynamynapoczatekusuwamystareelementy_small.jpg julekwprawnymiruchamipotrafilnietylkowiercicdziurywscianachalerwniezwsuficie_small.jpg mnstwomaterialwrurprofilikablinarzedziitp_small.jpg
Page:[1] [2] [3] [4] [5] [6]

Photo album created with Web Album Generator