Z nieukrywaną radością 29.10 pojechałem do Gniezna, aby spotkać się z uczniami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 i osobiście podziękować im za zebrane okulary dla potrzebujących w Mołdawii!

W ten sposób dyrekcja Szkoły oraz nauczyciele odpowiedzieli na nasz apel, w którym zachęcamy do przekazywania używanych okularów i aparatów słuchowych. Ten szlachetny dar jest bardzo konkretną pomocą, a postawa uczniów budzi uznanie i szacunek! Miałem również okazję opowiedzieć nieco szerzej o naszej służbie w Mołdawii, podzielić się prawdami Ewangelii oraz odpowiedzieć na pytania ze strony uczniów.

Podczas sześciu godzin lekcyjnych, spotkałem się z siedmioma klasami. Byłem pod wrażeniem kulturalnego zachowania się młodzieży i życzliwego odbioru! Wszystkim serdecznie dziękuję za ten miło i pożytecznie spędzony czas!

prezentacjaomoldawii_small.jpg prezentacjaomoldawii2_small.jpg prezentacjaomoldawii3_small.jpg prezentacjaomoldawii4_small.jpg
prezentacjaomoldawii5_small.jpg prezentacjaomoldawii6_small.jpg prezentacjaomoldawii7_small.jpg bylarwnieztvwielkopolska_small.jpg
Page:[1] [2]

Photo album created with Web Album Generator