Klub Dobrej Nowiny w Făgureni!
ZOBACZ WIĘCEJ!

FOTO   |   VIDEO


ZOBACZ WIĘCEJ!

ZOBACZ WIĘCEJ!

ZOBACZ WIĘCEJ!

ZOBACZ WIĘCEJ!

ZOBACZ WIĘCEJ!
WIĘCEJ ZDJĘĆ |

Luty 2017 || NOWI MISJONARZE

Lida i Valentina, nasze nowe misjonarki w Mołdawii, rozpoczęły Klub Dobrej Nowiny dla dzieci w wiosce Făgureni (czyt. Fegureni)! Alleluja! 22. lutego 2017 roku - to już historyczna data i ważne wydarzenie. Przede wszystkim dla dzieci z tej wioski, które odtąd będą mogły regularnie być nauczane prawd Pisma Świętego i spotykać się w miejscu, gdzie usłyszą o Żywym i Prawdziwym Bogu! Gdzie będą mogły w miłej atmosferze nawiązywać przyjacielskie relacje i uczyć się dobrych rzeczy.

To także duże przeżycie dla naszych sióstr - ich pierwsze poważne i odpowiedzialne zadanie misyjne! Wiem jednak, że czynią to naprawdę z radością i służą w poczuciu wielkiego przywileju!

Ten świeżo otwarty Klub, to również doniosły dzień dla naszej Misji! Po kilku miesiącach modlitw i starań, Lida i Valentina dołączyły do naszego misyjnego zespołu, a teraz rozpoczęły pracę marzeń dla każdego misjonarza powołanego do niesienia Ewangelii dzieciom! 

Nasze podekscytowanie jest tym większe, że to już drugie miejsce w którym odbywa się Klub dla dzieci, na który mamy wpływ. Bo przecież w Domu Misyjnym 'Metanoia' naszej bazie misyjnej w mieście  Străşeni już od kilku lat odbywają się spotkania dla dzieci w ramach Klubu Dobrej Nowiny. 

Kochani! Nowe, cieszące serca przedsięwzięcie,  potrzebuje naszych modlitw! Dlatego uprzejmie i usilnie zachęcam do otoczenia modlitwą naszych sióstr, dzieci którym usługują oraz całej wsi Făgureni i kościoła z którym na miejscu współpracują. 

Serdecznie dziękuję wszystkim którzy finansowo wspierają Lidę i Valentinę umożliwiając w ten sposób ich służbę! To piękne, że możemy mieć udział w głoszeniu Dobrej Nowiny innym narodom! 

Nade wszytko jednak, chwała i cześć, wdzięczność i wszelki podziw, niech płynie naszemu Wszechmogącemu Bogu! 

Zapraszam do obejrzenia więcej zdjęć w naszej galerii i gorąco pozdrawiam!

Szalom!
Wojciech Borys

Serdecznie zachęcam do rozważenia możliwości wsparcia służby Misji Przyjaciół Dzieci!


Ewangelia jest dla dzieci  
Świadectwo! | Księga Gości

GALERIA | KONTAKT!

English

Misja Przyjaciół Dzieci

Skr. poczt. 10, 62-801 Kalisz 11
Tel. +48 604 469 264
numer konta:
45 2130 0004 2001 0270 2629 0001

Przyjaciel zawsze
okazuje miłość,
rodzi się bratem
w niedoli.

Przyp. 17, 17


Idźmy do dzieci razem!