Moldova
Projekt Edukacyjny. Liliana Soltuz.
Lipiec 2011
Liliana (na zdjęciu powyżej w środku, między rodzicami) to kolejna osoba, objęta od września 2010 roku Projektem Edukacyjnym. Dzięki Bożej łasce oraz modlitwie i pomocy finansowej chrześcijan z Polski, Liliana zdobyła w lipcu 2011 roku swoje dwa wymarzone zawody: fryzjerki i manikiurzystki.
Jeszcze niecały rok temu, Lilianie wydawało się to niemożliwe. Wtedy Pan Bóg w niesamowity sposób pokazał nam tę bogobojną rodzinę i potrzebę, którą mieliśmy zaspokoić.

Pięknie dziękuję każdemu, kto otworzył swoje serce, by wspierać edukację Liliany. To jest bardzo praktyczna pomoc i wspaniały wyraz Bożej miłości! Poza umożliwieniem pracy, a co za tym idzie wspierania rodziny, Liliana zyskała nadzieję i radość. Także jej wiara została umocniona przez doświadczenie działania Boga, którego kocha i któremu służy. Obecnie pracuje w salonie piękności w Straszeni.

Czy nie jest to cudowne, że jako Polacy mamy tak realny, błogosławiony wpływ na życie rodzin w Mołdawii? Możemy pomóc następnym osobom! Razem możemy przemieniać łzy smutku w radosny taniec! Jeżeli Pan Bóg porusza Twoje serce, możesz się zaangażować! Módl się proszę o wypełnienie Jego zamiarów i planów!

Dowiedz się więcej o Projekcie Edukacyjnym!
Powiedz o nim innym! Niech Bogu płynie chwała!

Wojciech Borys

Misja Przyjaciół Dzieci
dyrektor 
Narzędzia Liliany do pracy fryzjerskiej i manicure
Certfikat Liliany


Chcemy bardzo mocno podkreślić, że wszystkie środki finansowe, jakie pozyskujemy na cele związane z naszym Projektem, pochodzą jak dotąd od chrześcijan z Polski! Wciąż szukamy partnerów do tego dobrego dzieła! Każdy, kto chciałby jednorazowo, bądź regularnie wspierać edukację w Mołdawii, będzie mile widziany! Szczegółowych informacji udzielimy każdemu, kto skontaktuje się z nami. 

Pieniądze na ten cel można wpłacać na konto Misji Przyjaciół Dzieci (numer konta poniżej), koniecznie z dopiskiem: "Projekt Edukacyjny Mołdawia"
Chwała Bogu, że możemy nieść błogosławieństwo dla innych narodów!

Misja Przyjaciół Dzieci
45 2130 0004 2001 0270 2629 0001

Zachęcamy do kontaktu z nami! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. W tym celu możesz zadzwonić: +48 604469264 lub wypełnić i przesłać do nas poniższy formularz. Dziękujemy!

Nazwisko: 
 
Imię:

E-mail:

Telefon:
 
 
Uwagi: 


 


Ewangelia jest dla dzieci  
Świadectwo! | Księga Gości

GALERIA | KONTAKT!

English

Misja Przyjaciół Dzieci

Skr. poczt. 10, 62-801 Kalisz 11
Tel. +48 604 469 264
numer konta:
45 2130 0004 2001 0270 2629 0001

Przyjaciel zawsze
okazuje miłość,
rodzi się bratem
w niedoli.

Przyp. 17, 17


Idźmy do dzieci razem!