Projekt Edukacyjny - Georghi
ZOBACZ WIĘCEJ!

WIĘCEJ ZDJĘĆ | ZOBACZ LICENCJĘ

ZOBACZ WICEJ!

ZOBACZ WIĘCEJ!

ZOBACZ WIĘCEJ!

ZOBACZ WIĘCEJ!

ZOBACZ WIĘCEJ!

WIĘCEJ ZDJĘĆ | ZOBACZ LICENCJĘ

Grudzień 2017 |

Z wielką radością uprzejmie donoszę, że dzięki Bożej łasce mogliśmy kolejną osobę objąć finansową pomocą w ramach Projektu Edukacyjnego!  

Od października 2017 roku w wyniku gotowych nieść pomoc, serc polskich chrześcijan, nasz brat w Chrystusie Georghi, mógł rozpocząć kurs UEFA przygotowujący go do zdobycia licencji trenera piłki nożnej. 

Georghi trenuje dzieci i młodzież w kilku miejscowościach w okolicach miasta Orhei, około 50 km od Straseni i Kiszyniowa. Codziennie ma możliwość głoszenia im Ewangelii i poprzez sport docierania do nich z Biblijnymi prawdami.

Dzięki zdobyciu oficjalnej licencji UEFA będzie mógł trenować i jednocześnie utrzymywać się finansowo, wzrosną jego możliwości działania i będzie mógł już profesjonalnie zajmować się tym co robi. Marzy mu się założenie chrześcijańskiego klubu piłkarskiego.

Niedawno pisałem o zdobyciu tytułu licencjata przez innego brata, Denisa, który również zajmuje się docieraniem do dzieci i młodzieży z Ewangelią poprzez sport. Georghi jest kolejną taką osobą i już siedemnastą objętą Projektem Edukacyjnym prowadzonym przez naszą Misję! 

Trzeba koniecznie dodać, że dotychczas Georghi służył bez regularnego wsparcia finansowego. Utrzymywał się z tego co dostał okazjonalnie od innych ludzi, czasami ktoś przyniósł pieniądze, a czasami coś do jedzenia. Pomimo tego udało mu się w kilku miejscowościach rozpocząć i wciąż prowadzić zajęcia sportowe.

Serdecznie dziękuję każdemu kto pomaga finansowo utrzymać Projekt Edukacyjny, tak abyśmy mogli zebrane środki przeznaczyć potrzebującym! Dziękuję każdemu kto modli się o to dzieło! Teraz możemy wspólnie cieszyć się i chwalić Boga za Georghija!

Zapraszam do obejrzenia wszystkich zdjęć w albumie ilustrujących pracę naszego brata! Zachęcam również do rozważenia możliwości dołączenia do grona osób umożliwiających działalność Projektu Edukacyjnego. Więcej na ten temat można dowiedzieć się TUTAJ.

Serdecznie pozdrawiam!
Wojciech Borys

PS. Bardzo cenimy zaang
ażowanie wszystkich osób wspierających służbę MPD! Wdzięczni Bogu za każdą pomocną dłoń, wciąż szukamy współpracowników! 

Serdecznie zachęcam do rozważenia możliwości wsparcia służby Misji Przyjaciół Dzieci!


Ewangelia jest dla dzieci  
Świadectwo! | Księga Gości

GALERIA | KONTAKT!

Misja Przyjaciół Dzieci

Skr. poczt. 10, 62-801 Kalisz 11
Tel. +48 604 469 264
numer konta:
45 2130 0004 2001 0270 2629 0001

Przyjaciel zawsze
okazuje miłość,
rodzi się bratem
w niedoli.

Przyp. 17, 17


Idźmy do dzieci razem!