We Wrocławiu o Mołdawii!
ZOBACZ WIĘCEJ!

WIĘCEJ ZDJĘĆ | 

ZOBACZ WIĘCEJ!

ZOBACZ WIĘCEJ!

ZOBACZ WIĘCEJ!

ZOBACZ WIĘCEJ!

ZOBACZ WIĘCEJ!

WIĘCEJ ZDJĘĆ

Wrzesień 2018 |  

Wielkim przywilejem było dla nas usługiwać na nabożeństwie we Wrocławiu! Razem z Kasią i Hanią pojechaliśmy tam 09. września, aby opowiedzieć o służbie w Mołdawii. Chodziło jednak o coś więcej niż tylko podzielenie się faktami z pracy misyjnej. 

Chcieliśmy zachęcić nasze siostry i braci do wytrwałego wypełniania słów naszego Pana Jezusa Chrystusa, który powiedział: "Idźcie tedy i czyńcie uczniami wszystkie narody" Mt 28, 19. 

Ta Boża wizja, znana również jako Wielki Nakaz Misyjny, z całą pewnością przerasta nasze, ludzkie możliwości! Dlatego Bożą metodą jest współpraca: z Tym, Który wszystko może i z innymi wierzącymi. O tym właśnie mówiliśmy podczas tego niedzielnego poranka. 

A popołudnie spędziliśmy z rodziną pastora, którego znamy już dość długo, bo jeszcze z czasów, gdy z Kasią... uczyliśmy w szkółce niedzielnej! Tak, tak, Darek wtedy (25 lat temu!) był dorastającym chłopakiem, a dzisiaj jest oddanym Bogu, pełnym wiary bratem w Chrystusie, mężem wspaniałej żony Ewy i ojcem prześlicznej Eliany oraz mającej się narodzić w listopadzie kolejnej córeczki. 

To był naprawdę błogosławiony dzień! Pełen wrażeń, wspomnień, refleksji i wzajemnej inspiracji. Panu Bogu niech płynie chwała, a Wam drodzy Ewo i Darku dziękujemy za zaproszenie oraz wspólny czas!

Dziękujemy również całej miłej Wspólnocie spotykającej się przy ulicy Miłej, za życzliwe przyjęcie nas i budujące rozmowy! 

Jednak nade wszystko był to dzień skupiony na słowach, które nigdy nie powinny nawet przygasnąć, ani zostać zlekceważone, nie mówiąc już o tym, że zapomniane; na słowach, które skierowane są do wszystkich chrześcijan i które brzmią bardzo prosto: "Idźcie tedy i czyńcie uczniami wszystkie narody"!

Serdecznie pozdrawiam!
Wojciech Borys

PS. Bardzo cenimy zaang
ażowanie wszystkich osób wspierających służbę MPD! Wdzięczni Bogu za każdą pomocną dłoń, wciąż szukamy współpracowników! 

Serdecznie zachęcam do rozważenia możliwości wsparcia służby Misji Przyjaciół Dzieci!ŚWIADECTWO! | KSIĘGA GOŚCI
GALERIA | KONTAKT!

Misja Przyjaciół Dzieci

Skr. poczt. 10, 
62-801 Kalisz 11
+48 604 469 264

numer konta:
45 2130 0004 2001 0270 2629 0001

Przyjaciel zawsze
okazuje miłość,
rodzi się bratem
w niedoli.


Przyp. 17, 17

Zostań wspólnikiem


Idźmy do dzieci razem!